Shqip  
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
   Login Anëtar | Nuk jeni anëtar? Join now, FALAS!
Afrikaans (Afrikanisht)
Azərbaycan (Azerbaixhan)
Bahasa Indonesia (Indonezisht)
Bahasa Melayu (Malajzisht)
Basa Jawa (Javanishte)
Basa Sunda (Sundanezisht)
Bisaya (Cebuano)
Bosanski jezik (Boshnjake)
Català (Katalonisht)
Česky (Çekisht)
Chinyanja (Chichewa)
chiShona (Shona)
Corsu (Corsican)
Cymraeg (Uellsisht)
Cрпски језик (Serbisht)
Dansk (Danisht)
Deutsch (Gjermanisht)
Eesti keel (Estonisht)
English (Anglisht)
Español (Spanjisht)
Esperanto (Esperanto)
Euskara (Bask)
Français (Frëngjisht)
Frysk (Frisian)
Gaeilge (Irlandisht)
Gagana Sāmoa (Samoan)
Gàidhlig (Gaelic scottish)
Galego (Galicianisht)
Hausa (Hausa)
Hmoob (Hmongisht)
Hrvatski (Kroatisht)
Igbo (Igbo)
isiXhosa (Xhose)
isiZulu (Zulu)
Íslenska (Islandisht)
Italiano (Italisht)
Kiswahili (Suahilisht)
Kreyòl ayisyen (Haitian)
Kurdî (Kurd)
Latviešu valoda (Letonisht)
Lëtzebuergesch (Shqip)
Lietuvių kalba (Lituanisht)
Magyar (Hungarisht)
Malagasy (Madagaskar)
Malti (Maltisht)
Māori (Maori)
Nederlands (Hollandisht)
Norsk (Norvegjisht)
ʻŌlelo Hawaiʻi (Hawaiian)
O'zbek (Uzbek)
Polski (Polonisht)
Português (Portugalisht)
Română (Rumanisht)
Sesotho (Sotho jugore)
Shqip
Slovenčina (Sllovakisht)
Slovenščina (Sllovenisht)
Soomaaliga (Somali)
Suomen kieli (Finlandisht)
Svenska (Suedisht)
Tagalog (Tagalogisht)
Tiếng Việt (Vietnamisht)
Türkçe (Turqisht)
Yorùbá (Joruba)
Ελληνικά (Greqisht)
Беларуская (Bjellorusisht)
Български (Bullgarisht)
Кыргызча (Kyrgyz)
Қазақ тілі (Kazah)
Македонски (Maqedonisht)
Монгол (Mongol)
Русский (Rusisht)
тоҷикӣ (Taxhik)
Українська (Ukrainisht)
Հայերեն (Armen)
ქართული (Gjeorgjian)
ייִדיש (Jiden)
עברית (Hebraisht)
اردو (Urduisht)
العربية (Arabisht)
پښتو (Pashto)
سنڌي (Sindhi)
فارسی (Persisht)
नेपाली (Nepalisht)
मराठी (Marathi)
हिन्दी (Hindu)
বাংলা (Bengalisht)
ਪੰਜਾਬੀ (Punjabi)
ગુજરાતી (Guxharati)
தமிழ் (Tamil)
తెలుగు (Telugu)
ಕನ್ನಡ (Kannada)
മലയാളം (Malayalam)
සිංහල (Sinhala)
ไทย (Thai)
ဗမာစာ (Birmanez)
ພາສາລາວ (Lao)
ភាសាខ្មែរ (Khmer)
አማርኛ (Shqip)
한국어 (Koreançe)
中国-简体 (Kineze e thjeshtuar)
中國-傳統 (Tradicionale kineze)
日本語 (Japonisht)

Jetoni për dashuri. Dashurinë për jetën.® 
«Unë duket se kanë dashur në forma të pafund,
herë të panumërta, në jetën pas jetës,
në moshën pas moshës përgjithmonë.
»
- Rabindranath Tagore            
Faqe HyrësePostë  PostëNë linjë (2)KërkoBrowseUnë Pashë Ju!BlogsVlerësoni Mua!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                             FAQ


« Shko PrapaQ:  TruLuv.com A është me të vërtetë e lirë? A kam nevojë për një kartë krediti për të kontaktuar anëtarët më TruLuv.com?
A:  TruLuv.com është tërësisht falas! Asnjë kartë krediti është e nevojshme për të kontaktuar anëtarët apo të përdorni ndonjë nga karakteristikat në faqen tonë të internetit.
 
Q:  Kam harruar emrin e përdoruesit apo fjalëkalimin tim. Si mund ta rifitoj atë?
A:  Kliko këtu për të marrë emrin e përdoruesit dhe reset your password.
 
Q:  Unë nuk kam marrë kodin e aktivizimit tim llogari. Si mund ta marr?
A:  Së pari, kontrolloni për spam ose junk tuaj dosjet të jetë i sigurt se juaj email aktivizimi i llogarisë nuk automatikisht merrni vendosur në një nga këto dosje. Ju mund të kërkojë që kodi juaj e aktivizimit të duroj duke klikuar këtu. Në qoftë se ju ende nuk kanë marrë kodin e aktivizimit, Contact Us sigurimin e adresën e-mail keni përdorur për të nënshkruar, dhe ne do të jetë i lumtur në dorë aktivizoni llogarinë për ju.
 
Q:  Si mund të raportojnë abuzim? (Spam, reklamat, profilet e papërshtatshme / fotografi, etj)
A:  Në fushën e kontaktit e faqes përdoruesit profili, kliko "Report Abuse" dhe plotëso informatat e kërkuara në formularin e dhënë.
 
Q:  Si mund të bllokojë dikush nga kontaktuar me mua?
A:  Në zonën e kontaktit e faqes përdoruesit e profilit të, klikoni "Blloko përdoruesin". Ky përdorues nuk do të jetë në gjendje të lidhen me ju.
 
Q:  I bllokuar një përdorues aksidentalisht. Si mund të zhbllokuar ato?
A:  Në zonën e kontaktit e faqes përdoruesit e profilit të, klikoni "zhbllokojë User". Ky përdorues tani do të jetë në gjendje të lidhen me ju.
 
Q:  Unë do të doja të anuloj llogarinë time. Si mund ta bëni këtë?
A:  Ju duhet të regjistroheni në llogarinë tuaj, nëse ju nuk e keni bërë deri tani. Pasi të keni hyrë në, klikoni këtu dhe ndiqni udhëzimet për të anulluar llogarinë tuaj. Llogaria juaj dhe profilin fillimisht do të çaktivizuar. Pas 90 ditësh, llogarinë tuaj dhe profili do të fshihet.
 
Q:  Si mund ta ndryshoj adresën time e-mailit?
A:  Hyni në llogarinë tuaj, nga faqja juaj në shtëpi nën "Llogaria e mia" kliko "Email Preferences" lidhje të reja dhe shkruani adresën tuaj e-mail në faqen në vijim.
 
Q:  Si mund të ndaloj marrjen wink ose email njoftime?
A:  Hyni në llogarinë tuaj, nga faqja juaj në shtëpi nën "Llogaria e mia" kliko "Email Preferences link" dhe zgjidhni checkboxes duhur në faqen në vijim.
 
Q:  Si mund ta fsheh profilin tim?
A:  Hyni në llogarinë tuaj, nga faqja juaj në shtëpi nën "Profili im" kliko "Profili Visibility link" dhe për të ndryshuar profilin shikimit për të "fshehur" në faqen e mëposhtme.
 
Q:  Ku mund ta lexoj TruLuv.com 's kushtet e përdorimit dhe politikën e intimitetit?
A:  Kliko këtu për të lexuar kushtet tona të përdorimit dhe këtu për të lexuar privacy policy tonë.
 

«Shko Prapa
© 2007-2019 TruLuv.com | Intimitet | Kushtet e përdorimitGjuhë të huaja | Countries | Për | Kontakt | Ndihmë