Shqip  
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
   Login Anëtar | Nuk jeni anëtar? Join now, FALAS!
Afrikaans (Afrikanisht)
Azərbaycan (Azerbaixhan)
Bahasa Indonesia (Indonezisht)
Bahasa Melayu (Malajzisht)
Basa Jawa (Javanishte)
Basa Sunda (Sundanezisht)
Bisaya (Cebuano)
Bosanski jezik (Boshnjake)
Català (Katalonisht)
Česky (Çekisht)
Chinyanja (Chichewa)
chiShona (Shona)
Corsu (Corsican)
Cymraeg (Uellsisht)
Cрпски језик (Serbisht)
Dansk (Danisht)
Deutsch (Gjermanisht)
Eesti keel (Estonisht)
English (Anglisht)
Español (Spanjisht)
Esperanto (Esperanto)
Euskara (Bask)
Français (Frëngjisht)
Frysk (Frisian)
Gaeilge (Irlandisht)
Gagana Sāmoa (Samoan)
Gàidhlig (Gaelic scottish)
Galego (Galicianisht)
Hausa (Hausa)
Hmoob (Hmongisht)
Hrvatski (Kroatisht)
Igbo (Igbo)
isiXhosa (Xhose)
isiZulu (Zulu)
Íslenska (Islandisht)
Italiano (Italisht)
Kiswahili (Suahilisht)
Kreyòl ayisyen (Haitian)
Kurdî (Kurd)
Latviešu valoda (Letonisht)
Lëtzebuergesch (Shqip)
Lietuvių kalba (Lituanisht)
Magyar (Hungarisht)
Malagasy (Madagaskar)
Malti (Maltisht)
Māori (Maori)
Nederlands (Hollandisht)
Norsk (Norvegjisht)
ʻŌlelo Hawaiʻi (Hawaiian)
O'zbek (Uzbek)
Polski (Polonisht)
Português (Portugalisht)
Română (Rumanisht)
Sesotho (Sotho jugore)
Shqip
Slovenčina (Sllovakisht)
Slovenščina (Sllovenisht)
Soomaaliga (Somali)
Suomen kieli (Finlandisht)
Svenska (Suedisht)
Tagalog (Tagalogisht)
Tiếng Việt (Vietnamisht)
Türkçe (Turqisht)
Yorùbá (Joruba)
Ελληνικά (Greqisht)
Беларуская (Bjellorusisht)
Български (Bullgarisht)
Кыргызча (Kyrgyz)
Қазақ тілі (Kazah)
Македонски (Maqedonisht)
Монгол (Mongol)
Русский (Rusisht)
тоҷикӣ (Taxhik)
Українська (Ukrainisht)
Հայերեն (Armen)
ქართული (Gjeorgjian)
ייִדיש (Jiden)
עברית (Hebraisht)
اردو (Urduisht)
العربية (Arabisht)
پښتو (Pashto)
سنڌي (Sindhi)
فارسی (Persisht)
नेपाली (Nepalisht)
मराठी (Marathi)
हिन्दी (Hindu)
বাংলা (Bengalisht)
ਪੰਜਾਬੀ (Punjabi)
ગુજરાતી (Guxharati)
தமிழ் (Tamil)
తెలుగు (Telugu)
ಕನ್ನಡ (Kannada)
മലയാളം (Malayalam)
සිංහල (Sinhala)
ไทย (Thai)
ဗမာစာ (Birmanez)
ພາສາລາວ (Lao)
ភាសាខ្មែរ (Khmer)
አማርኛ (Shqip)
한국어 (Koreançe)
中国-简体 (Kineze e thjeshtuar)
中國-傳統 (Tradicionale kineze)
日本語 (Japonisht)

Jetoni për dashuri. Dashurinë për jetën.® 
«Gjitha, çdo gjë që unë kuptoj,
Unë e kuptoj vetëm sepse e dua.
»
- Leo Tolstoy                
Faqe HyrësePostë  PostëNë linjë (5)KërkoBrowseUnë Pashë Ju!BlogsVlerësoni Mua!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Politika për Mbrojtjen e të Dhënave Personale


Mbledhja dhe përdorimi i informacionit
TRULUV.COM mbledh përdorues dorëzuar informacion të tillë si emri, adresa e-mail, dhe Birthdate të authenticate përdoruesve dhe të dërgojë njoftimet për ata që përdoruesit të bëjnë me shërbimin TRULUV.COM. TRULUV.COM gjithashtu mbledh të dhëna të tjera tek profili duke përfshirë por jo kufizuar në : gjinisë, vendndodhja gjeografike, statusi martesor, interesat personale, mosha, arsimi, etj në mënyrë që të ndihmojë anëtarët e tjerë në gjetjen dhe komunikimi me njëri-tjetrin.

TRULUV.COM edhe shkrimet e jo-personale të identifikueshme informacionit duke përfshirë adresën IP, informatat profilin, dhe të dhënat e përdoruesit totale nga përdoruesit dhe vizitorët në site. Kjo e dhënë është përdorur për të menaxhuar faqen e internetit, përdorimin udhën dhe për të përmirësuar shërbimet e internetit. User IP regjistrohen për sigurinë dhe qëllime të monitorimit.

biskota
Një cookie është një file teksti i vogël që është ruajtur në kompjuterin një përdorues të identifikuar kompjuterin tuaj me e jona. Cookie-t mund të jetë ose session cookies apo cookies vazhdueshme. Një cookie sesion mbaron kur ju mbyllni browser-in tuaj dhe është përdorur për të bërë më të lehtë për ju për të lundruar faqen tonë të internetit. Një cookie vazhdueshme mbetet në hard drive tuaj për një periudhë të zgjatur kohe.

TRULUV.COM përdor cookies për të ruajtur preferencat e përdoruesit 'dhe për të regjistruar informatat sesion. Ne nuk bëjmë lidhje informacionit ne dyqan në cookies për çdo informacion që ju personalisht të identifikueshme të paraqesë ndërsa në faqen tonë. Ju duhet të mundësojë cookies nga TRULUV.COM në mënyrë që të përdorin veçoritë më të internetit. TRULUV.COM lejon reklamuesit 3 parti që janë paraqitur në disa reklama të faqeve tona për të vendosur dhe qasjen e tyre cookies në kompjuterin tuaj. Përdorim Advertisers 'i cookies është subjekt me politikat e tyre të jetës private, nuk TRULUV.COM Privacy Policy.

Lidhje të Palës së Tretë Sites
TRULUV.COM përmban lidhje me faqet e palës së tretë. TRULUV.COM nuk është përgjegjës për politikat e intimitetit dhe / ose praktikat në vende të tjera. Kur lidh në një tjetër vend, një përdorues duhet të lexoni rregullat e vetësisë deklaruar në atë vend. Politika e privatësisë tonë qeveris vetëm informacionin e mbledhur në TRULUV.COM.

Partia e tretë Reklamim
Reklama që shfaqeshin në këtë faqe mund të dorëzohen për përdoruesit nga TRULUV.COM ose një nga partnerët tanë reklama. Partnerët tanë reklamave mund të caktojë cookies. Këto cookies lejojnë server ad ta njohë kompjuterin tuaj çdo herë që t'ju dërgoj një shpallje online. Në këtë mënyrë, mund të përpilojë ad servers informacion rreth vendit ku ju, apo të tjerët që janë të përdorni kompjuterin tuaj, pa reklamat e tyre dhe për të përcaktuar cilat janë klikuar mbi reklama. Ky informacion i lejon një rrjet ad për të ofruar në shënjestër reklamat që ata besojnë se do të jetë me interes më tek ju. Kjo deklaratë privacy mbulon përdorimi i cookies nga TRULUV.COM dhe nuk përfshin përdorimin e "cookies" nga çdo reklamuesit.

Ndarja dhe Zbulimi i mbledhura Informacione
Përveç nëse është përshkruar ndryshe në këtë deklaratë të jetës private, TRULUV.COM nuk do të zbulojnë informatat personale të çdo pale të tretë nëse ne besojmë se zbulimi është e domosdoshme: (1) të jenë në përputhje me kërkesat ligjore ose për t'iu përgjigjur në një thirrje, urdhër kërkimi ose procesi tjetër juridik marrë nga TRULUV.COM, nëse janë apo jo një përgjigje është e kërkuara nga ligji në fuqi; (2) për të zbatuar TRULUV.COM Termat e Perdorimit Marrëveshje ose për të mbrojtur të drejtat tona, ose (3) për të mbrojtur sigurinë e anëtarëve të publikut dhe përdoruesit e shërbimit. TRULUV.COM rezervon të drejtën për të transferuar informatat personale të një pasues në interes që merr të drejtat për këtë informacion si rezultat i shitjes së TRULUV.COM ose në thelb të gjitha pasuritë e saj në atë pasues në interes. Për më shumë informacion shih "Ndryshimet në seksionin e Drejta e politikës sonë" më poshtë.

Ndryshimet në Privacy Policy Tona
Kohë pas kohe, ne mund të bëjë ndryshime në politikën e privatësisë. Në qoftë se kemi bërë ndryshime, ne do të postoni ato në faqen tonë për të përdoruesit të vetëdijshëm për atë që ndryshimet janë aq të përdoruesit do të jetë gjithnjë i vetëdijshëm për atë që ne mbledhim informacion, se si ne e përdorin atë, dhe kur ne mund të ditur atë.


« Shko Prapa© 2007-2019 TruLuv.com | Intimitet | Kushtet e përdorimitGjuhë të huaja | Countries | Për | Kontakt | Ndihmë